Priemyselné čistenie

05052017_3 (1)
f29

Priemyselné čistenie

Naša spoločnosť ponúka špeciálne čistiace práce zamerané na udržiavanie čistoty v prevádzkových priestoroch priemyselných objektov, zložitých technologických zariadeniach, objektoch na poskytovanie služieb a vonkajších fasádach budov. 

Na základe požiadavky zákazníka poskytuje aj vypracovanie programu trvalej starostlivosti o čistotu a poriadok v rozličných výrobných objektoch. Realizácia čistiacich prác sa vykonáva pomocou špeciálnej čistiacej techniky v kombinácii výkonných čistiacich strojov so špeciálnymi vysoko účinnými čistiacimi ekologickými prostriedkami.


Podľa typu dohodnutého technologického postupu (suchý spôsob, mokrý spôsob alebo ich vzájomná kombinácia) sú pri realizácii prác použité rôzne typy čistiacich strojov. Obidva spôsoby je možné použiť vo všetkých polohách a na rôznych typoch povrchov i na veľmi ťažko prístupných miestach.

Suchý spôsob čistenia – špeciálne priemyselné vysávače s bohatým príslušenstvom rozdielnych rotujúcich a pevných kief, nádstavcov a trubíc vhodných na rôzne typy ťažko prístupných povrchov.

Mokrý spôsob čistenia – účinnejšie ako suché čistenie, určené na veľmi veľké znečistenia a vykonávané vysokotlakovou alebo nízkotlakovou technológiou s pridaním účinného čistiaceho roztoku.

Rozsah prác:

komplexné čistenie technologických prevádzok, výrobných hál, technologických zariadení, striech, strešných žľabov a zvodov, stavebných konštrukcií, vodojemov, plynojemov, kalových jám, otvorených i uzatvorených nádrží, síl, podzemných priestorov

čistenie a umývanie fasád, čistenie povrchov tlakovou vodou, čistenie reprezentačných budov a presklených fasád

odstraňovanie odolných náterov

odsávanie sypkých materiálov z nechcených priestorov,

vysávanie pod vodou kalov a pilín

Máte viac otázok?

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.
Návrat hore